İstanbulspor 3-0 Kemerburgaz


Takımımız 29 Kasım Pazar günü saat 12:30'da Namık Sevik Stadı'nda Küçükpazar'a karşı mücadele edecektir. Bu önemli maçında takımımıza başarılar dileriz!

Basında İstanbulspor

Kategori: (Genel) Yazar: İstanbulspor tarih: 17-11-2009

Sarı-Siyahlılar yeniden doğuyor

1926 yılında İstanbul Erkek Lisesi takımı olarak kurulan İstanbulspor, usta gazeteci Ömer Üründül ve sanatçı Erol Evgin’in de katkılarıyla layık olduğu yere gelme mücadelesi veriyor…

Tarihinde Cemil Turan, Alpaslan Eratlı, Yasin Gökmen Özyanak gibi Türk futboluna mal olmuş futbolcular yetiştirmiş İstanbulspor, şu an İstanbul 1. Amatör Küme’de eski günlere dönmek için mücadele ediyor.

Başkan Saffet Mollalı, Futbol Şube Sorumlusu Mustafa Yurttaş, Genel Kaptan Metin Yücesan, yöneticiler Cengiz Apak, Mete Öndeşgil, ve takımın eski futbolcularından Oğuz Ataman’ın antrenörlüğünde, usta gazeteci Ömer Üründül ve sanatçı Erol Evgin’in de katkılarıyla tekrardan layık olduğu yerlere gelme mücadelesi veriyor.

İstanbulspor, 1926 yılında İstanbul Erkek Lisesi’nin takımı olarak kuruldu.

İstanbulspor ve İstanbul Erkek Lisesi geleneğinden gelen sarı siyah camia, Point Otel’de 17 Kasım 2009 gecesi buluşuyor.

Erol Evgin’li kutlama
17 Kasım Salı gecesi tüm sarı siyah camiayı bu geceye beklediğini ifade eden İstanbul Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Yurttaş, gecede çeşitli sürpriz konukların yanı sıra, sürpriz sanatçılarda yer alacakdır. En vefalı İstanbul Erkek Liselilerden biri olan sevgili Erol Evgin bizleri desteklemesi bu gecede o müthiş performansı ile geceye renk katacaktır.


www.sporuno.com

Leave a Reply


Subscribe to Rss Feed : Rss