займы онлайн займ на карту микрозайм онлайн займ получить займ быстрый онлайн займ микрокредит займы на карту займ кредит наличными потребительский кредит взять кредит заем онлайн займы займ онлайн

Kulüpten Haberler

İSTANBULSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

OLAĞAN GENEL KURUL DUYURUSU

 

Sevgili İstanbulspor Klubü Derneği Üyeleri,

Derneğimizin Olağan Seçimli Genel Kurulu 1. Toplantısı Tüzüğümüz gereğince 14 Mart 2015 Cumartesi günü saat 11.00’de İstanbul Lisesi Asım Kocabıyık Konferans Salonu’nda yapılacaktır. Olağan Genel Kurul duyurusu 13/02/2015 tarihinde Yenigün Gazetesi’nde yayınlanmıştır. Ancak çoğunluk sağlanamaması durumunda Olağan Genel Kurul 2. Toplantısı, 22 Mart 2015 Pazar günü saat 11.00’de, yine İstanbul Lisesi Asım Kocabıyık Konferans Salonunda çoğunluk aranmaksızın aşağıda belirtilen gündem ile gerçekleştirilecektir.

Tüzüğümüzün 11. Maddesi gereği aidatlarını yatıramayan üyelerimiz genel kurula geldiklerinde kayıt masasında 2015 ve eğer mevcutsa geçmiş yıllara ait aidat borçlarını ödeyerek Genel Kurula katılabileceklerdir.

OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİ

  1. Açılış ve Saygı Duruşu
  2. Genel Kurul Başkanlık Divanı Seçimi
  3. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun Okunması ve Rapor Hakkındaki Görüşler
  4. Denetleme Kurulu Raporu’nun Okunması ve Rapor Hakkındaki Görüşler
  5. Yönetim ve Denetleme Kurulları’nın İbra Edilmesi
  6. Yönetim, Denetim, Divan ve Disiplin Kurulları’nın Asil ve Yedek Üyelerinin Seçimi
  7. Dilekler ve Kapanış

 

Sayın üyelerimize önemle duyurulur.

Sevgi ve Saygılarımızla,

İstanbulspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu

 

OLAĞANÜSTÜ SEÇİMLİ GENEL KURUL

Derneğimiz Yönetim Kurulu gerek üzerine Olağanüstü Seçimli Genel Kurul kararı almıştır. Genel Kurul Toplantısı Tüzüğümüz gereğince 14 Eylül 2014 Pazar günü saat 11.00’de İstanbul Lisesi Öğretmenler Yemekhanesi’nde yapılacaktır. Çoğunluk sağlanamaması halinde, Olağanüstü Genel Kurul 2. Toplantısı, 21 Eylül 2014 Pazar günü saat 11.00’de yine İstanbul Lisesi Öğretmenler Yemekhanesi’nde çoğunluk aranmaksızın aşağıda belirtilen gündem ile gerçekleştirilecektir. Genel Kurul ilanı Yenigün gazetesinde 24 Ağustos Pazar günü yayınlanacaktır, ayrıca e-posta adresi güncel üyelerimize bu bilgilendirme e-postasıyla duyuru yapılmaktadır.

Yönetim Kurulumuz sadece 2014 yılına mahsus geçmiş yıllarda aidatlarını ödeyememiş üyelerimize geriye dönük aidat borçlarını ödemeleri için bir imkan sağlamıştır. Bu kapsamda 2011, 2012 ve 2013 yıllarında aidat borcu olan üyelerimiz her bir yıl için 50’şer TL ödeyerek geçmiş dönem aidat borçlarından muaf olacaklardır. 2014 yılı aidat bedeli olarak 120 TL belirlenmiştir.

OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL GÜNDEMİ

1. Açılış ve saygı duruşu

2. Genel Kurul Başkanlık Divanı seçimi

3. Yönetim Kurulu faaliyet raporunun okunması ve rapor hakkındaki görüşler

4.Denetleme Kurulu Raporu’nun okunması ve rapor hakkındaki görüşler

5. Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulları’nın ibra edilmesi

6. Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulları’nın Asil ve Yedek Üyelerinin seçimi

7. Dilekler ve Kapanış

 

Sevgi ve Saygılarımla,

Ali Güreli

İstanbulspor Kulübü Derneği Başkanı