займы онлайн займ на карту микрозайм онлайн займ получить займ быстрый онлайн займ микрокредит займы на карту займ кредит наличными потребительский кредит взять кредит заем онлайн займы займ онлайн

Yelken

İstanbulspor Klubü Derneği Yelken şubesi bu spora gönül vermiş Sarı-Siyah camianın ve daha önce yelken yapma fırsatı bulamamış kişileri yelken ile tanıştırmayı, çok daha kolay şartlarda yelken yapma imkanı sağlamayı amaçlamaktadır.

2014 yılında kurulan Yelken şubesi temel yelken, ileri yelken ve yarış eğitimleri veriyor. Bu eğitimleri başarıyla tamamlayan üyeler kendi başlarına bir tekne kullanabilecek kadar yelken bilgisi edinebiliyorlar.

Bu eğitimleri başarıyla tamamlayan kulüp üyeleri İstanbul’da yapılan yat yarışlarında İstanbulspor Yelken şubesini temsil etme imkanı bulurken çeşitli yarış ekiplerine de dahil olup düzenli şekilde yarışmaktadır.

İstanbulspor Kulüp Yelken Klubüne destek amacıyla Sarı Siyah camiamızın tüm tekne sahiplerini ve yelken sporuna ilgi duyanları derneğimize üye olmaya bekliyoruz.

Tüm Tekne sahiplerini Ataköy Marina G Payvonu 52-60 arasına bekliyoruz.